Kõik hingehädad on alguse saanud mingisugusest minevikus toimunud negatiivsest sündmustest või pikaajalisest stressist. Ehk et inimene on minevikus üle elanud ühe või mitu hingetraumat. Iga trauma langetab meie baasemotsiooni ehk elurõõmu.
Rõõmutu elu tähendab elada pidevalt stressihormoonide laastavas keskkonnas. Stressihormoonid suruvad alla immuunsüsteemi tegevuse ja inimene haigestub. Ja kõik need sündmused ja emotsioonid ladestuvad meie alateadvusesse ja mõjutavad meie igapäevast mõtlemist, käitumist ja tundeid.
Alateadvus mäletab neid sündmusi ja ei lase tujul tõusta ega südamest naerda ega naeratada. Selline kehv enesetunne kurnab inimest ja inimene tunneb ennast pidevalt väsinuna.
Hüpnoteraapia avab juurdepääsu alateadvusesse ja võimaldab meil mõttes seesama negatiivne sündmus uuesti läbi elada positiivse emotsiooniga. Ja kui inimene on teraapia ajal, sellesama psühhotrauma oma mõtetes positiivselt läbi elanud, siis sellest sündmusest kaob negatiivne emotsioon ja inimene saab oma elurõõmu tagasi.
Peale teraapiat kirjeldavad inimesed imelist kergendust. Neile tundub nagu neil oleks veskikivi või mõni muu raske ese rinna pealt ära võetud. Inimesed tunnevad endas uut jõudu ja elurõõmu. Loe küsimusi ja vastuseid hüpnoteraapia kohta.
Foto autor: Martin Ahven
Alkoholivastase kodeerimise seanss. Õnneklubi hüpnoterepeut Anna-Liisa Jaaksoni Kanal 2 saates ESSE
Tõsielusaatest Rannamaja tuntuks saanud Kevin Kadakas on juba aastaid võidelnud liigjoomisega. Nüüd otsustas ta asja käsile võtta ja otsida abi hüpnoteraapiast.
Videoklipp oli eetris Kanal 2 ESSE saate 3. hooajas.
Õnneklubi hüpnoterapeut Anna-Liisa Jaakson TV3 saates Naudime Elu