Meist

Terapeut Margus Pariots

Maria Pariots

Tartu maakond, Tartu linn, Märja alevik, Keskuse tänav 1, 61406

Tel 5885 8575

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Suhtlemine  

 

Anna-Liisa Jaakson: transpersonaalse psühholoogia nõustamine ja hüpnoteraapia

Anna-Liisa Jaakson - puhkusel 17.04-02.05

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tänav 24 / Herne 2, 10135

Tel 5305 3060

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Suhtlemine 

Foto autor: Martin Ahven 

Maria Pariots

Sündinud 1990 a

Olen omandanud kõrghariduse Inglismaal Essexi Ülikooli humanitaarteaduste erialal. Minu huvi on alati olnud suunatud inimeste mõistmisele ja aitamisele, uurides inimloomuse erinevaid tahke ja olles ka ise väga empaatiavõimeline.

Eelmisel aastal lõpetasin hüpnoteraapia kursused Inglismaal (Stonebridge College, Centre of Excellence). Minu suur huvi hüpnoteraapia vastu tekkis tänu sellele, et ma olen näinud, kui palju minu isa Margus Pariots on sõltuvustega inimesi reaalselt aidanud, kes on tema kabinetist viimase kümne aasta jooksul läbi käinud. Tagasiside on enamjaolt olnud ülimalt positiivne. Aastaid hiljemgi tullakse meile rääkima, kuidas inimesed just tänu Marguse meetodile oma sõltuvusest vabanesid – tänusõnu kuuleb tihtipeale just lähikondlastelt.

Alates eelmisest aastast oma isa käe all tema välja töötatud meetodeid õppides ja praktiseerides olen sellele fenomenile oma silmaga tunnistajaks olnud, ning see innustab ka mind inimesi aitama sõltuvustest vabanemisel. Sest sõltuvusest ei ole alati omal käel võimalik vabaneda aga meie siin Õnneklubis ulatame igale abivajajale lahkelt selle õlekõrre.

 

Hüpnoterapeut Margus Pariots TV3 saates Naudime Elu

 

Anna-Liisa Jaakson

Olen sündinud 1982 aastal jaanuarikuus.

Minu huvi inimloomuse erinevate tahkude lahtimõtestamise vastu algas juba varajasest east. Olen kogenud oma elus erinevaid raskusi, pettumusi, kurbust, enesekaotust ja hirme, kuid samas ka palju armastust, eneseleidmist ja suuri rõõme.

Olen emaks suure loomingulise andega tütrele ja imevahvatele kaksikutest poistele.
Minus peitub suur huvi ja soov aidata inimesi, et nad võtaksid aja maha ja vaataksid sügavamalt endasse ning mõistaksid seeläbi paremini nii neis endis kui teistes toimuvaid protsesse.

Minu maailmavaadet muutis tugevalt erakool Teadlik Mina, kus ma omandasin 3-aastase kursuse transpersonaalse psühholoogia nõustamise ja hüpnoteraapia erialal. See on kaasaegne transpersonaalne teraapiline suund.

Olen ennast täiendanud erinevatel koolitustel:
"Andestamise kingitus- südamehaavade tervenemine" Juhendaja Olivier Clerc
"Laste ärksameelsuse arendamine" Juhendaja Nimrod Sheinman
"Keha-meele meditsiin ja tervenemise reaktsioon" Juhendaja Nimrod Sheiman.
Jpm. koolitusi.

 

Hüpnoterapeut Anna-Liisa Jaakson TV3 saates Naudime Elu